Hakkımızda

HostingHocam.Com Olarak Hakkımızda,

Hakkımızda, 2021 senesinde HostingHocam projesini hayata geçirdik. Amacımız ücretli eğitimleri ücretsiz hale getirmektedir. Aynı zamanda gündelik hayattaki kelimeleri ve ifadeleri kullanarak siz okurları sıkmadan öğretmeyi amaçlamaktayız. Her gün yeni makaleler ve içeriklerle siz okurlarımıza ulaşma çalışmasına devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vizyonumuz,

Türkçe içeriklerimizden farklı olarak dünya dillerine çevrilmiş bir şekilde eğitim vermeyi hedefliyoruz. Bu vizyonumuza yardımcı olmak için yapmanız tek gereken şey makalelerimizi okuyarak, inceleyerek ve yorumlayarak gelişmemize yardımcı olmaktır.

Misyonumuz,

Sıkıcı ve gelenekselleşmiş eğitim zihniyetini veya bilgiyi kendine saklayan eğitim alanlarından farklı olarak ücretsiz paylaşımlarla insanları daha çok bilgilendirmektir.

Eğitim İçeriklerimiz,

Şu an sitemizde makale olarak ekli olan içerikler şunlardır: Kripto, Hosting (cPanel, Vesta, Plesk, DirectAdmin), İşletim Sistemleri (Windows, Centos, Debian, Ubuntu) ve Genel teknoloji haberleri. Fakat gün geçtikçe ve siz okuyucularımız bizi tercih ettikçe kendimizi daha çok geliştirip birçok alanda faaliyet göstereceğiz.

İçerik Gönderme,

Bütün her şeyden önce HostingHocam projesi bir paylaşım ağıdır. Değerli okuyucularımızın aynı zamanda paylaşmak istediği içerikleri kabul etmekten mutluluk duyarız. Fakat bu içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun, Reklam içermeyen ve eğitici içerikli olmalıdır. Eğer bunları sağlıyorsanız tek yapmanız gereken şey Üye olup İçerik Göndere tıklamanızdır. Gönderdiğiniz içerikler site yetkilileri tarafından incelendikten sonra paylaşılacaktır.